www.PrimariaStejari.ro

ALEGERILE ADMINISTRATIEI PUBLICE LOCALE DIN 10 IUNIE 2012

LISTA CU CANIDATURILE RAMASE DEFINITIVE

I. PENTRU FUNCTIA DE PRIMAR
NR. CRT. NUME SI PRENUME APARTENENTA POLITICA PROFESIUNE OCUPATIE
1. Dădulescu Constantin UNPR medic veterinar medic veterinar
2. Lupu Șt. Ștefan USL profesor primar
3. Bărbuț Nicolae Dan PDL inginer sondor sef
4. Motorga Elena PAS profesor pensionar
5. Maria Aurica PRM functionar pensionar
6. Stănică Ștefan PPDD electrician casier
II. PENTRU FUNCTIA DE CONSILIER LOCAL
NR. CRT. NUME SI PRENUME APARTENENTA POLITICA PROFESIUNE FUNCTIE
1. Păiuși Robert Ionuț independent operator PC operator PC
2. Dădulescu Constantin UNPR medic veterinar medic veterinar
3. Slavuțeanu Ovidiu Adrian UNPR profesor profesor
4. Bala Ion UNPR profesor profesor
5. Culina Constantin UNPR sondor sondor
6. Tuță Cosmin George UNPR tâmplar tâmplar
7. Sultan Grigore UNPR inginer inginer
8. Radu Nicolae UNPR maistru maistru
9. Popescu Damian UNPR operator operator
10. Golumbeanu Ilie UNPR poștaș pensionar
11. Lungu Emilian UNPR șofer somer
12. Lazăr Constantin UNPR zugrav somer
13. Dădulescu Vasile UNPR operator sistent personal
14. Dădulescu Dumitru UNPR tehnician agricol pensionar
15. Tomescu Ioan UNPR zidar somer
16. Lupu Ștefan USL (PNL) profesor primar
17. Țacu Gheorghe USL (PSD) mecanic conducator auto
18. Dina Gheorghe USL (PNL) contabil viceprimar
19. Cilica Nicolae USL (PSD) lacatus mecanic administrator
20. Hurezeanu Nicoliță USL (PNL) profesor profesor
21. Cărășel Constantin USL (PSD) profesor profesor
22. Glodeș Cătălin USL (PNL) profesor profesor
23. Puținelu Ion Petre USL (PSD) silvicultor pădurar
24. Mustață Ștefan USL (PNL) conducător auto conducător auto
25. Beșliu Miron USL (PSD) lăcătuș montator lăcătuș montator
26. Dădulescu Ion USL (PNL) învățător învățător
27. Șterfenitu Dumitru USL (PC) conducător auto agent paz
28. Dascălu Iulian USL (PNL) inginer pensionar
29. Păuna Ștefan USL (PSD) conducător auto agent pază
30. Deaconescu Vasile PDL profesor profesor
31. Bărbuț Nicolae Dan PDL inginer sondor șef
32. Boncioagă Gheorghe PDL electrician electrician
33. Tuță Dumitru PDL operator operator
34. Motorga Ilie Iulian PDL mecanic operator
35. Chisamera Nicolae PDL lacatus mecanic mecanic
36. Radu Bogdan Constantin PDL mecanic auto sofer operator
37. Caragea Ovidiu PDL conducător auto conducător auto
38. Bucea Bogdan PDL agent pază agent pază
39. Codres Ion Daniel PDL pădurar conducător auto
40. Pană Nicolae PDL maistru maistru
41. Calinoaia Ionela Diana PDL economist administrator
42. Iordache Daniela PDL agricultor agricultor
43. Dinca Mircea PDL mecanic conducător auto
44. Motoroaga Elena PAS profesor pensionar
45. Iliescu Maria PAS profesor pensionar
46. Puianu Constantin PAS profesor pensionar
47. Lupu Petre PAS lăcătuș mecanic pensionar
48. Motoroaga Marius PAS instalator instalator
49. Andronie Ion PAS lăcătuș mecanic pensionar
50. Bănicioiu Aurel PAS electrician șomer
51. Ciobotea Maria PAS casnică casnică
52. Papa Ioana PAS casnică casnică
53. Mierlă Ștefan PAS electrician șomer
54. Badea Romulus PAS mecanic pensionar
55. Motoroaga Lili Ecaterina PAS educator educator
56. Badea Daniela PAS profesor profesor
57. Motoroaga Emanuela PAS profesor profesor
58. Maria Aurica PRM funcționar pensionar
59. Lungu Liviu PRM pădurar pădurar
60. Tudosie-Anghel Constantin PRM armurier administrator
61. Durlă Ion PRM contabil pensionar
62. Iordache Constantin PRM operator operator extr.
63. Rădulescu Maria PRM agricultor administrator
64. Nuță Constantin PRM operator extr. operator extr.
65. Floarea Elena PRM agricultor vânzător
66. Gavrilă Pătru PRM maistru mecanic pensionar
67. Popescu Ștefan PRM șofer pensionar
68. Ștef Ovidiu PRM sudor operator extr.
69. Lungu Nicolae PRM agricultor pensionar
70. Cujbă Maria PRM agricultor agricultor
71. Asproiu Marian PRM agricultor agent securitate
72. Mateias Ion independent maistru mecanic maistru mecanic
73. Stănică Ștefan PP-DD electrician casier
74. Ciocan Nicolaie PP-DD electrician mecanic
75. Durlă Veronica PP-DD contabil pensionar
76. Ușurelu Gheorghe PP-DD electrician pensionar
77. Popescu Felicia Mihaela PP-DD casnică casnică
78. Asproiu Margareta PP-DD agricultor pensionar
79. Stănică Veronel Irinel PP-DD operator operator
80. Asproiu Constantin PP-DD muncitor muncitor
81. Trancă Mioara PP-DD casnică casnică
82. Asproiu Ioana PP-DD casnică pensionar
83. Ușurelu Elena PP-DD casnică casnică
84. Ciocan Cristina PP-DD muncitor necalificat maternitate
85. Ghimpău Constantin PP-DD tâmplar casnic
86. Asproiu Floricica Mariela PP-DD casnică casnică
87. Feraru Paul ACDR muzicant pompier
88. Teodorescu Aurel ACDR mecanic agricol agricultor
89. Feraru Florin ACDR casnic
90. Murărețu Irina Gabriela ACDR casnic